ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
14-22.01.2012 – III Festiwal Ślubny - Cuprum Arena, Lubin
Rss Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2011-11-27 11:39:45
Komentarzy: 0

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję wyjątkowych targów ślubnych pod nazwą Trzeci Festiwal Ślubny, Cuprum Arena 2012.
 

Impreza odbędzie się w jednej z najnowocześniejszych galerii handlowych w Polsce, Cuprum Arena w Lubinie i trwać będzie od 14 do 22 stycznia 2012 r.

 


Organizatorem jest Agencja Eventowa Senta wraz z Galerią Cuprum Arena. 
Trzeci Festiwal Ślubny to mnóstwo korzyści zarówno dla wystawców, którzy będą mogli zaprezentować swoją ofertę szerokiej rzeszy potencjalnych klientów, jak i dla odwiedzających, którzy bez żadnej opłaty za wejście będą mieli możliwość zapoznania się z różnorodną ofertą firm i aktualnymi trendami. W targach udział wezmą firmy szeroko związane z branżą ślubną, głównie z terenu Dolnego Śląska i okolic. 
 
Targi obejmują dwa weekendy, podczas których zobaczymy różnorodne pokazy, prezentacje i występy. Odpowiednią oprawę zapewni profesjonalny konferansjer Tomasz Podsiadły oraz aktorzy, eksperci różnych branż, tancerze, artyści, modelki i hostessy. Konwencja Trzeciego Festiwalu Ślubnego zakłada zróżnicowanie programu artystycznego w poszczególne weekendy.
 
 

14-15.01.2012 „Wielkie przygotowania”

 Sceniczny program pierwszego weekendu poświęcony będzie bezpośrednio przygotowaniom i organizacji ślubu. Skupimy się na takich elementach jak:

  • Stan ducha i ciała narzeczonych – dbałość o sylwetkę, zdrowie i urodę

  • Ubiór narzeczonych – Wielki Pokaz Mody Ślubnej

  • Przygotowanie sali weselnej

  • Dekoracja kościoła

  • Pojazd ślubny

Program artystyczny pierwszego weekendu szczególnie odwołuje się do działalności firm związanych z modą ślubną (salony sukien ślubnych i mody męskiej), wyglądem nowożeńców (branża fitness, fryzjerstwo, kosmetyka, wizaż, paznokcie, masaże, SPA), dekoracjami, pojazdami ślubnymi.

 

21-22.01.2012 „Wesele - baw się razem z nami!”

Program artystyczny drugiego weekendu oscylować będzie głównie wokół obszarów związanych z przebiegiem wesela. W programie znajdą się elementy związane z:

  • Poszczególnymi punktami programu weselnego (przywitanie chlebem i solą, prezenty ślubne, pierwszy taniec, tort, oczepiny)

  • Tradycyjnymi zabawami i konkursami weselnymi

  • Atrakcjami weselnymi (pokazy i występy artystyczne)

mapa

Zorganizowanie udanej uroczystości weselnej wymaga skorzystania z usług wielu firm i sprawnego skoordynowania wszystkich działań. Program artystyczny drugiego weekendu odwołuje się szczególnie do działalności hoteli i restauracji, firm i osób oferujących prezenty ślubne oraz pokazy i występy artystyczne (np. pokaz barmański).

 


Festiwal Ślubny w Cuprum Arena to miejsce czerpania inspiracji, korzyści finansowych i marketingowych, ale również wspaniała zabawa dla wszystkich! Gorąco zachęcamy do udziału w weekendowym programie artystycznym i licznych konkursach z nagrodami!

 

Serdecznie zapraszamy narzeczonych, ich rodziny i przyjaciół, gości weselnych poszukujących odpowiedniego stroju lub prezentu, firmy związane z branżą ślubną, a także wszystkich, którzy chcieliby bawić się razem z nami podczas różnorodnych atrakcji związanych z organizacją tego wspaniałego wydarzenia, jakim jest uroczystość ślubno-weselna! Wstęp bezpłatny!

www.senta.pl/targi


zapraszamy

 

 

 

 

 

 

Data dodania 2011-11-27 11:39:45
Galeria 14-22.01.2012 – III Festiwal Ślubny - Cuprum Arena, Lubin
 
Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz.
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*