ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
XII PODLASKIE TARGI ŚLUBNE - 8 grudnia 2013 roku
Rss Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2013-10-09 09:56:43
Komentarzy: 0
XII PODLASKIE TARGI ŚLUBNE - 8 grudnia 2013 rokuw WOJEWÓDZKIM OŚRODKU ANIMACJI KULTURY (BIAŁOSTOCKIE SPODKI) ul św. Rocha 14.
 

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na XII PODLASKIE TARGI ŚLUBNE - które odbędą się 8 grudnia 2013 roku w WOJEWÓDZKIM OŚRODKU ANIMACJI KULTURY (BIAŁOSTOCKIE SPODKI) ul św. Rocha 14. w godzinach 11.00-17.00Dlaczego warto tu być?

PODLASKIE TARGI ŚLUBNE jest to największa tego typu impreza na Podlasiu.

 Zorganizowana została z myślą o narzeczonych. Poprzednie edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i odwiedzających. Kolejny XII już raz odbędzie się ona 8 grudnia 2013r w WOJEWÓDZKIM OŚRODKU ANIMACJI KULTURY (BIAŁOSTOCKIE SPODKI) ul św. Rocha 14. Prezentowane będzie wszystko co może być przydatne podczas planowania ceremonii ślubno-weselnej. Swoje oferty wystawią m.in.: restauracje, hotele, salony ślubne, zakłady fotograficzne, filmowcy, właściciele limuzyn, zakłady kosmetyczne , wizażystki , firmy dekoratorskie, kwiaciarnie, zespoły muzyczne, prezenterzy oraz wiele innych firm.W czterech spodkach, salony mody ślubnej przedstawią kolekcje sukien i garniturów, oraz przeróżnych do nich ślubnych dodatków. W konkursach zostaną rozlosowane cenne nagrody. Podczas targów zapoznać się można będzie z szeroką gamą usług weselnych: od fotografii i wideofilmowania, przewozów limuzynami i bryczkami po usługi dekoracyjne i cateringowe oraz kompleksową organizację ślubów i wesel. Kwiaciarnie i firmy dekoratorskie przedstawią propozycje bukietów i dekoracji ślubnych, cukiernie zaprezentują wspaniałe torty weselne, a hotele, pałace i dworki zaproszą do swych wnętrz i plenerów. Najlepsi podlascy jubilerzy zaprezentują nowe kolekcje biżuterii ślubnej Atrakcją dla odwiedzających będą występy zespołów muzycznych i akustycznych, pokaz czarnej magii i taniec brzucha, konkursy z cennymi nagrodami ufundowanymi przez wystawców (suknie ślubne, złota biżuteria, dvd, darmowe plenery, torty i wiele innych) , pokazy makijażu ,fryzur ślubnych ,oraz występy par tanecznych!Przed lokalem zaprezentują się najciekawsze pojazdy i powozy do ślubuNajwiększą zaletą tej imprezy będzie to, że wszystko, co stanowi nieodłączne zaplecze wesela i ślubu, znaleźć można będzie w jednym miejscu, zaprezentowane przez najlepszych konferansjerów w mieście Dj . Krisa i Dj. Bałtyka

SERDECZNIE ZAPRASZAMY


XII PODLASKIE TARGI ŚLUBNE - 8 grudnia 2013 roku
w WOJEWÓDZKIM OŚRODKU ANIMACJI KULTURY (BIAŁOSTOCKIE SPODKI) ul św. Rocha 14.

 


MAPA

 
BILETY


Wstęp na Targi Ślubne jest darmowy.
 
GDZIE


w WOJEWÓDZKIM OŚRODKU ANIMACJI KULTURY (BIAŁOSTOCKIE SPODKI) ul św. Rocha 14.
 
KIEDY


8 grudnia 2013 roku

Z poważaniem
Hubert Paderski - Autor Artykułu

Kalendarz targów ślubnych

Data dodania 2013-10-09 09:56:43
Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz.
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*