ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
XXIV Małopolskie Targi Ślubne - 16-17 listopada 2013 roku
Rss Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2013-10-09 09:00:09
Komentarzy: 0
XXIV Małopolskie Targi Ślubne - 16-17 listopada 2013 rokuw Centrum Targowym Chemobudowa-Kraków SA przy ul. Klimeckiego 14
 

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na XXIV Małopolskie Targi Ślubne - 16-17 listopada 2013 roku - które odbędą się 16-17 listopada 2013 rok. w Centrum Targowym Chemobudowa-Kraków SA przy ul. Klimeckiego 14. w godzinach od 10.00 do 17.00Dlaczego warto tu być?

Szanowni Państwo, w dniach 16-17 listopada 2013 roku w Centrum Targowym Chemobudowa-Kraków SA przy ul. Klimeckiego 14 odbędą się XXIV Małopolskie Targi Ślubne - największa impreza branży ślubnej w Małopolsce. Małopolskie Targi Ślubne są wspólnym przedsięwzięciem Wydawcy Informatora "SUFLER Młodej Pary" i Centrum Targowego w Krakowie.

 Centrum Targowe w Krakowie od 1993 roku zorganizowało ponad 400 branżowych targów i wystaw. Centrum targowe oferuje profesjonalną obsługę na dwupoziomowej hali o powierzchni 2700 m2, restaurację oraz parking na ponad 500 samochodów. Dobry dojazd z każdego miejsca Krakowa to dodatkowy atut tego miejsca.Małopolskie Targi Ślubne - dla każdego coś miłego, czyli jak pomóc sobie w organizacji ślubu i wesela Na otwarcie sezonu ślubnego 2013 odbędą się XXIV Małopolskie Targi Ślubne. W dniach 16-17 listopada 2013 roku Informator "SUFLER Młodej Pary" oraz Centrum Targowe Chemobudowa zorganizują już po raz dwudziesty czwarty największe w Małopolsce Targi Ślubne. Będą to pierwsze nasze targi na otwarcie sezonu ślubnego 2013, które dla wystawców są okazją do pozyskania klientów, a dla odwiedzających szansą na osobiste sprawdzenie ofert ślubnych.Firma Villa Dermatica przekazuje Voucher na 700 zł na swoje usługi.

Jak co roku każdy będzie mógł znaleźć to, co spełni Jego oczekiwania. W poprzedniej edycji tych targów uczestniczyło ok. 200 firm, a targi odwiedziło ponad 5 000 osób. Również na obecnie organizowanych targach wszyscy zainteresowani ślubem i weselem będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami oraz ofertą firm z branży ślubno-weselnej: salonów sukien ślubnych, salonów kosmetycznych i fryzjerskich, restauracji, kwiaciarni i firm dekoratorskich, hoteli, zakładów fotograficznych, wideofilmowców, DJ-jów i zespołów muzycznych oraz jubilerów i cukierników. W czasie targów będzie można skorzystać z porad profesjonalnych stylistów, firm zajmujących się kompleksową organizacją wesel, a także skosztować wyrobów garmażeryjnych i cukierniczych. Tradycyjnie przed wejściem do hali wystawowej prezentowane będą atrakcyjne pojazdy, w tym pojazdy retro i luksusowe limuzyny. Nasza wieloletnia działalność w branży pozwoliła nam zdobyć wiedzę dotyczącą zasad funkcjonowania rynku ślubnego i jego specyfiki, co pozwala na organizację targów na wysokim poziomie. Podczas targów będzie kolportowany najnowszy numer Informatora "SUFLER Młodej Pary". Dziś ślub planuje się najczęściej z dużym, zazwyczaj przynajmniej rocznym wyprzedzeniem. Narzeczeni i ich rodzice powinni odwiedzić targi ślubne, a zdobyte tam informacje spożytkować później na swej rodzinnej uroczystości. Nasze targi to wyjątkowo widowiskowa impreza.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY


XXIV Małopolskie Targi Ślubne - 16-17 listopada 2013 roku
w Centrum Targowym Chemobudowa-Kraków SA przy ul. Klimeckiego 14.

 


MAPA

 
BILETY


Wstęp na Targi Ślubne jest darmowy.
 
GDZIE


w Centrum Targowym Chemobudowa-Kraków SA przy ul. Klimeckiego 14
 
KIEDY


16-17 listopada 2013 roku.

Z poważaniem
Hubert Paderski - Autor Artykułu

Kalendarz targów ślubnych

Data dodania 2013-10-09 09:00:09
Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz.
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*