ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
III Podhalańskie Targi Weselne - 26-27.10.2013 Roku
Rss Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2013-10-09 08:28:22
Komentarzy: 0
III Podhalańskie Targi Weselne - 26-27.10.2013 RokuW Białym Dworku w Gronkowie koło Nowego Targu.
 

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na III Podhalańskie Targi Weselne - które odbędą się 26-27.10.2013 Roku w Białym Dworku w Gronkowie koło Nowego Targu w godz od.10 do 18.Dlaczego warto tu być?

III Podhalańskie Targi Weselne jest to niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z propozycjami branży weselnej oraz imprez okolicznościowych takich jak komunia św., chrzciny oraz studniówki z całego Podhala i Małopolski oraz panującymi w niej najnowszymi trendami. Swoje oferty przedstawią m.in. restauracje, firmy cateringowe, hotele, firmy dekoratorskie i poligraficzne, kwiaciarnie, właściciele limuzyn i autobusów oraz karet, zespoły muzyczne, DJ, biura podróży, banki, fotografowie, filmowcy, hurtownie alkoholi oraz wiele innych. Wystawcy zaproszą Państwa do degustacji wyrobów cukierniczych, gastronomicznych, jak również szerokiej gamy alkoholi.

 III Podhalańskie Targi Weselne to jedyna okazja dla Młodych Par z Podhala do uzyskania rabatów, spotkania z przyszłymi podwykonawcami oraz sprawdzenia rzetelności firm. Czeka na Państwa wiele atrakcji w postaci pokazów mody, pokazów barmańskich, prezentacji szkół tańca i występów zespołów. Polub nas na Facebook.com/Weselne, odwiedź targi i wyślij sms o treści Weselne na nr 601 58 11 98 i wygraj nagrody wartości 3000 tys.Dla Zwiedzających nagrody przygotował również nasz partner Film-wesele.pl, który dla każdej Pary zamawiającej usługi filmowe lub fotograficzne dodaje plener w prezencie wraz z albumem lub kopią Blu- Ray extra.W ofercie Białego Dworku znajdują się również duże apartamenty dla Naszych Gości, w tym apartament gratis dla Młodej Pary. Dla Państwa komfortu zwiedzania targi odbędą się przez cały weekend Białym Dworku, który dysponuje jedną z największych sal weselnych w regionie Nowego Targu, gdzie organizowane są wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, spotkania biznesowe oraz wieczory taneczne.Firma Villa Dermatica przekazuje Voucher na 700 zł na swoje usługi.

W sobotni wieczór, wystąpi zwycięzca konkursu na najlepszy zespół muzyczny. Nagrodą dla zespołu będzie realizacja profesjonalnego teledysku oraz koncert przed parami młodymi oraz wystawcami. Wszyscy Zwiedzający będą mogli wziąść udział w tej imprezie za okazaniem biletu wstępu oraz zabawić się przy muzyce live do północy. Warunkiem udziału we wszystkich konkursach jest polubienie Facebook.com/Weselne a w sobotniej zabawie również zagłosowanie na ulubiony zespół podczas targów. Na godz. 16 zapraszamy na występ kapeli Artifolk. odhalańskie Targi Weselne są dobrym miejscem na spotkanie branżowe przedstawicieli firm obsługujących śluby i wesela oraz inne imprezy okolicznościowe takie jak komunie św., chrzciny lub studniówki na Podhalu i w Małopolsce, wymianę doświadczeń i wzajemne polecenia oraz rozmowy biznesowe. Na przebieg wesela mają wpływ również osoby z obsługi, których warto poznać i wybrać osobiście aby uniknąć niespodzianek, które mogą się zdarzyć przy doborze firm wyłącznie przez internet.Wejściówki na targi są w cenie 10 zł., które z pewnością zostaną dobrze zainwestowane w poznanie właściwych firm na wesele oraz dobrą zabawę.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY


III Podhalańskie Targi Weselne - 26-27.10.2013 Roku
w Białym Dworku w Gronkowie koło Nowego Targu.

 


MAPA

 
BILETY


Wstęp na Targi Ślubne w Puławach kosztuje 10zł.
 
GDZIE


w Białym Dworku w Gronkowie koło Nowego Targu.
 
KIEDY


26-27.10.2013 Roku

Z poważaniem
Hubert Paderski - Autor Artykułu

Kalendarz targów ślubnych

Data dodania 2013-10-09 08:28:22
Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz.
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*