ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
16-17.02.2013 - X Radomskich Targów Ślubnych
Rss Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2013-02-10 18:28:15
Komentarzy: 0

16-17.02.2013 -  X Radomskich Targów Ślubnych  - Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska"  ul. Malczewskiego 16, 26-600 Radom.

Serdecznie zapraszamy na X Radomskie Targi Ślubne która dobędą się w Radomiu w Ośrodku Kultury i Sztuki „Resura Obywatelska”. 

 16-17.02.2013 -  X Radomskich Targów Ślubnych  - Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska"  ul. Malczewskiego 16, 26-600 Radom.

 

 

Podczas dwóch dni Targów będzie można zapoznać się z szeroką ofertą firm - począwszy od zaręczynowych pierścionków, przez ofertę sal weselnych, fotografów, barmanów, a skończywszy na ofercie podróży poślubnych.

 

Wszystkie stoiska będą ciekawie przygotowane i wyposażone w pełną gamę próbek i produktów pokazowych. Tak by każdy miał możliwość zobaczenia i dotknięcia fotoalbumów, pierścionków, obrączek, spróbowania makijażu, każdy Kopciuszek mógł także zobaczyć swoje przyszłe pantofelki. Łasuchy mogły spróbować tortów i wypieków weselnych, spragnieni napoić się drinkami przygotowywanymi z wirujących butelek, w ozdobie wspaniałych owoców i parasolek.

Na pokazach można będzie zobaczyć piękne suknie ślubne i eleganckie garnitury, w które ubrani będą  przystojni modele oraz piękne modelki. Tak bogato prezentowana oferta będzie doskonałą możliwością do znalezienia tego swojego wymarzonego stroju, fotografa, bucików, tortów i wszystkich innych usług i produktów.

Każdy odwiedzający Targi wróci z poszerzonym poglądem na organizację tego wyjątkowego dnia jakim jest Ślub, mnóstwem pomysłów i na pewno jeszcze większą ilością próbek i ulotek reklamowych. Być może można zorganizować ślub i wesele bez obecności na Targach, ale na pewno nie można odwiedzić tak wielu firm, zapoznać się z ich ofertą w tak krótkim czasie i w tak przyjemnej atmosferze.

 

 

  

Serdecznie zapraszamy na X Radomskie Targi Ślubne która dobędą się w Radomiu w Ośrodku Kultury i Sztuki „Resura Obywatelska”. 

 

 

Informacje podstawowe:

16-17.02.2013 -  X Radomskich Targów Ślubnych  - Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska"  ul. Malczewskiego 16, 26-600 Radom.

 

 

Dojazd na X Radomskie Targi Ślubne

 

 

 

Polecamy dojazd komunikacją miejską - najbliżej Miejsca Targów jest usytuowany przystanek Malczewskiego / Kelles-Krauza. Szczegóły dojazdu komunikacją miejską wraz z rozkładem jazdy dostępne na stronie radom.jakdojade.pl.
Dla osób przyjeźdzających samochodami prywatnymi dostępne będą parkingi miejskie przy ulicy Struga (ulica jednokierunkowa) oraz przy Placu Jagiellońskim. W dniach 16-17 luty 2013 (weekend) postój aut jest bezpłatny. 

 

 

Bilety

 

Bilety można będzie kupić na miejscu (przed wejściem) podczas trwania Targów Ślubnych.
Bilet w tym roku kosztuje 12zł, specjalnie dla wszystkich jego cena została obniżona - aby każdy mógł przyjść, odwiedzić wszystkie stoiska oraz uczestniczyć w pokazach. Bilet jak w zeszłym roku jest ważny dla jednej osoby i upoważnia do jednorazowego wejścia na Targi.

 

Mapa

 

 

 

 


 

 

Data dodania 2013-02-10 18:28:15
Galeria 16-17.02.2013 - X Radomskich Targów Ślubnych
  
Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz.
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*