ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
20.11.2011 -Targi Ślubne - ParkHotel Łysoń w Inwałdzie
Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2011-11-26 12:31:14
Komentarzy: 0

 

W niedzielę, 20.11.2011 odbyły sięTargi Ślubne. w ParkHotel Łysoń

 

W dniu 20.11.2011 w ParkHotel Łysoń w Inwałdzie odbyła się już druga edycja Targów Ślubnych. Targi po raz kolejny okazały się bardzo owocne, zarówno dla ParkHotel Łysoń jak i dla 27 wystawców(firm ściśle współpracujących z ParkHotel Łysoń).

 

Targi Ślubne cieszą się coraz większym zainteresowaniem osób odwiedzających jak i wystawców czy przedstawicieli prasy. Tegoroczna edycja targów odbyła się pod patronatem wydawnictwa Pascal oraz portalu GdzieWesele.pl. Poza firmami kojarzącymi się z organizacją wesel(jubiler, salony sukien ślubnych, floryści , fotografowie, cukiernie) podczas targów w ParkHotel Łysoń, swoją ofertę prezentowali przedstawiciele takich firm jak: pokazy pirotechniczne, biuro podróży, szkoła tańca, mistrzowie sztuki barmańskiej typu flair.

Dużą atrakcją targów był z pewnością konkurs dla przyszłych Par Młodych, do wygrania były m.in. suknie ślubne, sesje fotograficzne, biżuteria – ufundowane przez wystawców, a główną nagrodą było WESELE GRATIS o wartości 20.000PLN – nagroda ufundowana przez ParkHotel Łysoń.

Targi zostały uświetnione pokazem mody ślubnej i wieczorowej, degustacją menu weselnego, pokazem barmańskim czy też tańców standardowych.

Już teraz zapraszamy wszystkich na kolejna edycje Targów Ślubnych do ParkHotel Łysoń, więcej informacji wkrótce.  

 

 

Data dodania 2011-11-26 12:31:14
Galeria 20.11.2011 -Targi Ślubne - ParkHotel Łysoń w Inwałdzie
 
Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz.
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*