ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
IX Radomskie Targi Ślubne - w 2012 roku - relacja
Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2012-12-29 19:01:53
Komentarzy: 0

IX Radomskie Targi Ślubne - w 2012 roku - relacja

 


Podczas dwóch dni Targów można było zapoznać się z szeroką ofertą firm - począwszy od zaręczynowych pierścionków, przez ofertę sal weselnych, fotografów, barmanów, a skończywszy na ofercie podróży poślubnych.

Każde stoiska była ciekawie przygotowane i wyposażone w pełną gamę próbek i produktów pokazowych. Każdy miał możliwość zobaczenia i dotknięcia fotoalbumów, pierścionków, obrączek, spróbowania makijażu, każdy Kopciuszek mógł także zobaczyć swoje przyszłe pantofelki. Łasuchy mogły spróbować tortów i wypieków weselnych, spragnieni napoić się drinkami przygotowywanymi z wirujących butelek, w ozdobie wspaniałych owoców i parasolek.

Na pokazach można było zobaczyć piękne suknie ślubne i eleganckie garnitury, w które ubrani byli przystojni modele oraz piękne modelki. Tak bogacie prezentowana oferta była doskonałą możliwością do znalezienia tego swojego wymarzonego stroju, fotografa, bucików, tortów i wszystkich innych usług i produktów.

Każdy odwiedzający Targi wrócił z poszerzonym poglądem na organizację tego wyjątkowego dnia jakim jest Ślub, mnóstwem pomysłów i na pewno jeszcze większą ulością próbek i ulotek reklamowych. Być może można zorganizować ślub i wesele bez obecności na Targach, ale na pewno nie można odwiedzić tak wielu firm, zapoznać się z ich ofertą w tak krótkim czasie i w tak przyjemnej atmosferze.

 

Data dodania 2012-12-29 19:01:53
Galeria IX Radomskie Targi Ślubne - w 2012 roku - relacja
   
Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz.
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*