ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
14-22.01.2012 – III FESTIWAL ŚLUBNY - CUPRUM ARENA, LUBIN - relacja
Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2012-01-22 17:48:57
Komentarzy: 0

14-22.01.2012 – III FESTIWAL ŚLUBNY - CUPRUM ARENA, LUBIN - RELACJA

14-22.01.2012 – III FESTIWAL ŚLUBNY - CUPRUM ARENA, LUBIN - relacja

Nasz portal Ekstra-Wesele patronował medialnie kolejne targi ślubne. Odbyły się one w Cuprum Arenie w Lublinie. Ich organizatorem była Agencja Eventowa Senta. Trzeci Festiwal Ślubny to mnóstwo korzyści zarówno dla wystawców, którzy mogli zaprezentować swoją ofertę szerokiej rzeszy potencjalnych klientów, jak i dla odwiedzających, którzy bez żadnej opłaty za wejście mogli zapoznać się z różnorodną ofertą firm i aktualnymi trendami. W targach udział wzięły firmy szeroko związane z branżą ślubną, głównie z terenu Dolnego Śląska i okolic.

Trzeci Festiwal Ślubny Cuprum Arena 2012 był idealną okazją, aby w krótkim czasie zapoznać się z ofertą wielu usługodawców, a może nawet zorganizować ślub i zarezerwować sobie wszystko.


Trzeci Festiwal Ślubny Cuprum Arena 2012 rozpoczął się punktualnie 14 stycznia 2012 roku... Scenariusz pierwszego weekendu poświęcony był głównie przygotowaniom i organizacji ślubu. Skupiony na takich elementach jak:

  • Stan ducha i ciała narzeczonych
  • Dbałość o sylwetkę, zdrowie i urodę
  • Ubiór narzeczonych
  •  Wielki Pokaz Mody Ślubnej
  • Przygotowanie sali weselnej
  • Dekoracja kościoła -Pojazd ślubny


Narzeczeni mieli okazje spotkać się z didżejami: Mariuszem i Modern DJ, hotelarzami z Pałacu Brunów i hotelu Qubus, z fotografami z Morawski Studio w Lubinie i Studio Foto Video Zieliński Tadeusz w Polkowicach, cukiernikami z Karpicko Secession, fryzjerkami z salonu Angel i kosmetyczkami z Kopalni Urody w Lubinie... Garnitury zaprezentował salon New Men a suknie ślubne Studio Bridal, Katrina i Amber. A to dopiero przedsmak tego co można było podziwiać na targach.

 

Po za już wymienionymi na targach zaprezentowała się całą masa firm związana z branżą ślubną, byli to między innymi firmy wynajmujące samochody ślubne: VIP Cabs i warszawa-sluby.cba.pl. Swoje auta zaprezentują także salony marek Opel, Chevrolet, Mitsubishi i Mercedes. Przyszli małżonkowie mieli okazje również obejrzeć meble firm Kler i Vox oraz sprzęt AGD marki Zepter. A o ich kondycję będą chcieli zadbać trenerzy z Pure Health & Fitness Platinum. Dodatkowo do dyspozycji zwiedzających znalazły się materiały reklamowe i prasowe innych firm i marek takich jak np Aqua Hotel Polkowice, Chata Karczowiska, Badura itp. 

Poza możliwością zapoznania się z ofertą poszczególnych firm na wszystkich uczestników czekał moc atrakcji. Chyba najważniejszą z nich był konkurs dla zakochany par gdzie do wygrania były cenne nagrody. Pula nagród była imponująca, do wygrania: garnitur New Men, biżuteria i dodatki ślubne White Fashion, pobyty w apartamentach Sun & Snow w górach i nad morzem, wejściówki do fitness klubu Pure oraz Luna Dance Studio, ramki szklane i wazon Idea Glass, kosmetyki Douglas, ekspres do kawy i inne akcesoria firmy Zepter, a także dodatki uatrakcyjniające uroczystość ślubno-weselną firmy EMI. 

Dodatkowymi atrakcjami były pokazy sukien ślubnych, występy zespołów muzycznych, mistrza iluzji Michał Sośniaka, aktorów, ekspertów z różnych branż, pokaz pierwszego tańca zaprezentowany przez tancerzów Luna Dance Studio oraz artyści z klubu Jive. Impreze prowadził konferansjer Tomasz Podsiadły. 

 

 


Za zdjęcia i materiały ogromne podziękowania dla organizatora Firmy Senta

©morawskistudio.pl
Bridal Studio

 

 

Data dodania 2012-01-22 17:48:57
Galeria 14-22.01.2012 – III FESTIWAL ŚLUBNY - CUPRUM ARENA, LUBIN - relacja
   
Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz.
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*