ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Porady Ślubne
Dodaj do ulubionych
Wątpliwości przed ślubem czy przeczucie
Wątpliwości przed ślubem czy przeczucieData Publikacji: 2011-12-29 09:15:00

Wątpliwości przed ślubem miewa chyba każda panna, a czasem nawet pan młody. Przeważnie są one powodowane stresem związanym z przygotowaniami, wagą uroczystości, a także nowa sytuacją, w której się znajdziemy. Jak i w wielu innych przypadkach strach przed nowym jest czymś zupełnie naturalnym.

czytaj więcej
Co zrobić z suknią ślubną po ślubie?
Co zrobić z suknią ślubną po ślubie?Data Publikacji: 2011-12-19 18:13:00
Co zrobić z suknią ślubną po ślubie? To jedno z ważnych pytań, przed
jakimi staje Panna Młoda. Suknia ślubna kupiona jest na jedną noc -
chyba, że planujecie poślubną sesję zdjęciową.
czytaj więcej
Dekoracja sali weselnej – co jest trendem a co kiczem?

Każda przyszła para małżonków planując swoje przyjęcie weselne zastanawia się nad odpowiednim udekorowaniem sali. Na myśl przychodzą najróżniejsze pomysły. Oczywiście bardziej Pannie Młodej zależy na tym, aby jej wesele było tym idealnym, niepowtarzalnym, o którym i ona ze swoim przyszłym mężem, ale także i goście będą jeszcze długo i z miłymi wspomnieniami sobie opowiadać. Jednak Pan Młody dla swojej Wybranki jest gotowy spełnić każdą zachciankę. To Ona podejmie główne decyzje jak wszystko zostanie udekorowane. Pojawia się problem : co jest kiczem, a co trendy? Jak udekorować salę?

czytaj więcej
Na rynku jest ich wielu - jednak jak wybrać najlepszego fotografa?

Na rynku jest ich wielu - jednak jak wybrać najlepszego fotografa?Przed tym pytaniem staje każda Para Młoda, która decyduje się na uwiecznienie jednego z najważniejszych dni w życiu na fotografiach. Czym się sugerować? Ceną? Dostępnością? Słowami o pasji? Raczej nie, a jeśli już, to tylko trochę. 

czytaj więcej
Rocznice ślubu.
Rocznice ślubu.Data Publikacji: 2011-11-12 13:29:20

Celebrowanie rocznic jest ważnym elementem życia prawie każdego człowieka. Uroczyście obchodzimy urodziny, rocznice firmowe, itp. Kiedy jesteśmy jeszcze narzeczeństwem świętujemy wspólnie z naszą „drugą połówką” rocznice związku. Jednak te najbardziej wyjątkowe dla dwojga ludzi są rocznice ich ślubu...

czytaj więcej
Kto za to zapłaci ?
Kto za to zapłaci ?Data Publikacji: 2011-07-31 15:25:21

Podział wydatków związanych ze ślubem to jeden z najtrudniejszych etapów jego przygotowań. Warto więc spotkać się wspólnie we dwie przyszłe rodziny, aby omówić kwestię partycypacji kosztów, szczegółów ślubu i wesela.

czytaj więcej
Rodzaje ślubów i niezbędne dokumenty
Rodzaje ślubów i niezbędne dokumentyData Publikacji: 2011-05-31 21:01:25

Podejmując decyzję o sformalizowaniu związku małżeńskiego warto zastanowić się jakiego rodzaju ślub to będzie. W Polsce mamy trzy rodzaje ślubów: cywilny, konkordatowy oraz ekumeniczny.

 

czytaj więcej
Jak okiełznać przedślubny stres?
Jak okiełznać przedślubny stres?Data Publikacji: 2010-06-07 13:21:00

Psychologowie zwykle radzą: idź na siłownię, na basen albo z psem na spacer. Jednak czasem niestandardowe rady nie wystarczają, by uporać się z nerwami. Portal internetowy ze ślubnymi wskazówkami knot.com opublikował ostatnio kilka niekonwencjonalnych sposobów na przedślubny stres.

czytaj więcej
Jak wybrać dobrego fotografa na ślub i wesele?
Jak wybrać dobrego fotografa na ślub i wesele?Data Publikacji: 2010-03-28 18:05:53

Po pierwsze trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie co to znaczy dobry fotograf? Czy szukamy dobrego czy taniego fotografa. Tak naprawdę zdjęcia może zrobić każdy, kto ma aparat i chociaż minimalne wyczucie dobrego smaku. Ale dobry fotograf to już zupełnie inna sprawa. Taki fotograf kosztuje.

czytaj więcej
Podróż poślubna - kilka rad
Podróż poślubna - kilka radData Publikacji: 2010-03-24 11:52:00

Podróż poślubna może być cudownym wspomnieniem lub koszmarem powracającym w złych snach. Oto kilka rad, co zrobić, by była naprawdę udana: Nie poświęcaj się dla ukochanej osoby! Jeśli Twój Partner marzy o żegludze, Ty zaś masz chorobę morską, nie decyduj się na rejs.

czytaj więcej
Stron: 4    Poprzednia2Następna