ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Dekoracja sali weselnej – co jest trendem a co kiczem?
Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2011-12-02 18:19:00
Komentarzy: 0

 Dekoracja sali weselnej – co jest trendem a co kiczem?

 

Każda przyszła para małżonków planując swoje przyjęcie weselne zastanawia się nad odpowiednim udekorowaniem sali. 
 
Dekoracja sali śłubnejNa myśl przychodzą najróżniejsze pomysły. Oczywiście bardziej Pannie Młodej zależy na tym, aby jej wesele było tym idealnym, niepowtarzalnym, o którym i ona ze swoim przyszłym mężem, ale także i goście będą jeszcze długo i z miłymi wspomnieniami sobie opowiadać. Jednak Pan Młody dla swojej Wybranki jest gotowy spełnić każdą zachciankę. To Ona podejmie główne decyzje jak wszystko zostanie udekorowane. Pojawia się problem : co jest kiczem, a co trendy? Jak udekorować salę?
 
W zapomnienie odeszły już sale dekorowane w wielokolorowe balony, serpentyny i ozdoby z plastiku. Nikt dziś nie zdobi obrusów szparagusem i nie przykrywa ławek do siedzenia puchatymi kocami. Dlatego, mimo iż dekorator przekonuje nas o tym, jak  to jest gustowne i trendy nie pozwólmy na zdobienie sufitu zbyt dużą ilością balonów, wszelkiego rodzaju serpentyn i łańcuchów.  Podobnie z ozdobami za plecami Państwa Młodych. Wiersze napisane w sercach pomalowanych farbami i złote obrączki na ścianie. Przesytom tych wszystkich ozdób mówimy zdecydowane Nie.  
 
Obecnie trendy jest minimalizm. Warto na początku zastanowić się nad wybraniem kolorystyki jaka będzie dominowała na sali weselnej. Kolorem oczywistym jest biel. To nie podlega dyskusji. Drugim kolorem, który najczęściej wybieramy jest  kolor złoty. Można też pomyśleć o wyborze innego, stonowanego. Może to być delikatny róż, fiolet, to wszystko zależy od upodobań i gustu Młodej Pary. Następnym krokiem jest dobór odpowiednich dodatków, ciekawego oświetlenia. Stoły powinny być nakryte białymi obrusami, udekorowane świecami, delikatnymi wazonami z kwiatami, które można także zastąpić np. przeźroczystymi misami, w których będą  pływały płatki róż i delikatne, małe świeczki. Mile widziane są bileciki imienne, pozwolą one uniknąć zamieszania, kto gdzie ma siedzieć. Ważną ozdobą sal weselnych jest odpowiednie oświetlenie. Świece i lampki dadzą wspaniały i niepowtarzalny efekt, podkreślający podniosłość i wagę chwili. Warto więc chwilę zastanowić się nad tym wyjątkowym dniem, co zrobić, abyśmy długo, długo wspominali go z miłym uśmiechem na twarzy. Istnieją firmy specjalizujące się w oświetleniu imprez, które potrafią zapewnić profesjonalny i przede wszystkim przyjemny dla oka efekt. Musicie również pamiętać, że efekt przystrojenia i oświetlenia sali, a także detale, mają znaczący wpływ na zdjęcia i film, które będziecie oglądali przez całe życie. 
 
 
 
Data dodania 2011-12-02 18:19:00
Galeria Dekoracja sali weselnej – co jest trendem a co kiczem?
  
Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz.
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*