ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Czym pojechać do ślubu?
Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2010-01-29 21:57:59
Komentarzy: 0

na wesele i ślub samochódSposobów dekorowania auta jest wiele i aby wszystko doskonale się ze sobą komponowało powinniście bardzo dokładnie przemyśleć dekorację samochodu, którym pojedziecie do ślubu, gdyż jest to bardzo ważna decyzja. W dniu ślubu kierowca najpierw jedzie po Pana Młodego, a następnie zabierając Pannę Młodą, zawozi parę do kościoła, następnie do sali weselnej i na sesję zdjęciową.

Orszak weselny prowadzi zawsze auto Młodej Pary i nie należy jej wyprzedzać. Za nimi jadą rodzice i goście. Musimy pamiętać, aby auto i jego dekoracja stanowiły pewną całość. Dekoracją często zajmuje się firma, od której wynajmujemy auto, jednak Para Młoda może to zrobić sama lub skorzystać z usług profesjonalnej firmy florystycznej. Trzeba też poprosić kierowcę, aby z taką aranżacją nie jechał zbyt szybko.

Zwykle zamawiamy kwiaty na dwa tygodnie przed datą ceremonii. Mogą to być zwiewne kokardy z małym akcentem kwiatowym lub dekoracja z żywych kwiatów. Spotyka się też często przyczepiony wianek, tiul, stroiki, taśmę karbowaną i wiele innych sposóbów w zależności od gustu Pary Młodej. W zasadzie całą dekorację możemy rozmieścić na dowolnym fragmencie karoserii, najczęściej na masce samochodu i przy klamce, za pomocą plasteliny florystycznej lub przyssawek „auto corso”. Dekoracją jest również tablica rejestracyjna z imionami Pary Młodej lub innym napisem np. nowożeńcy.

Obecnie jest ogromny wybór pojazdów jakimi Para Młoda może się poruszać: bryczki, dorożki, limuzyny, terenowy Pick Up, samochody sportowe, ekskluzywne, zabytkowe, motocykle, londyńska taksówka i wiele innych pojazdów w różnym stylu, w zależności od upodobań Pary Młodej. Pamiętajcie o tym, że dekoracja samochodu nie musi być kosztowna - liczy się ciekawy projekt i to, że jedziecie w nim razem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą małą galerią przykładowych dekoracji

Data dodania 2010-01-29 21:57:59
Galeria Czym pojechać do ślubu?
 
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*