ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Fryzury do ślubu – jak wybrać tą właściwą?
Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2010-03-12 18:11:12
Komentarzy: 0

Nie jest wielkim odkryciem fakt, że kobiety przed weselem mają przynajmniej kilka ważnych wyborów, jeśli chodzi o ich wygląd. Pan Młody oprócz wyboru garnituru, butów i krawatki nie martwi się już niczym...

Panny Młode natomiast decydują o wyborze kroju sukni ślubnej, koloru wiązanki, ilości i rodzajów dodatków oraz chyba przede wszystkim wybierają fryzurę ślubną. To właśnie uczesanie włosów i wkomponowanie w nie welonu sprawia, że kobiety w dniu swojego ślubu wyglądają jak prawdziwe księżniczki. Pamiętaj, że to Twoje święto, możesz więc przebierać w pięknych fryzurach - zarówno romantycznych, klasycznych kokach, jak i bardziej nowoczesnych propozycjach. Wybierz styl, który najbardziej pasuje do twojej sukni i twojego charakteru.

Jak wybrać odpowiednią fryzurę ślubną?
Ślubna fryzura przede wszystkim nie powinna być za bardzo ekstrawagancka, chyba, że całe wesele takie planujemy i sama Panna Młoda słynie z oryginalności. Jak każdą inną fryzurę, tak i tą ślubną należy maksymalnie dopasować do kształtu twarzy i budowy ciała. Jeżeli mamy krótkie włosy, to najczęściej nie mamy dużego wyboru, jeśli chodzi o fryzurę. Ładnie wyprostowane włosy i welon wystarczą. Inna sprawa jest wtedy, gdy nasze włosy są długie, gęste i grube. Tutaj mamy już duże pole do popisu i możemy wybierać dowolnie. Warto jednak pomyśleć o fryzurze już na początku planowania ślubu. Możemy wtedy zapuścić włosy, zainwestować w dobre kosmetyki i poeksperymentować z kolorami i stylem. Oczywiście polecamy próbne fryzury ślubne, gdyż znacząco ułatwiają nam wybór tej jednej i wyjątkowej. Unikniemy w ten sposób ewentualnej, niemiłej niespodzianki w dniu ślubu, jeśli okaże się, że wybrana przez nas fryzura nie pasuje do nas.

Z pewnością każda z Was ma już swoją wymarzoną fryzurę ślubną lub mniej więcej wie, jak powinna ona wyglądać. Mimo to warto przeglądać katalogi fryzur weselnych, chociaż wybór jest tak duży, że ich przeglądanie może przyprawić o atak serca. Ale być może trafimy na coś, co całkowicie zmieni naszą decyzję.

My również przygotowaliśmy dla Ciebie niemałą galerię i mamy nadzieję, że właśnie na ekstra-wesele.pl znajdziesz tą najpiękniejszą dla siebie.

Miłego przeglądania i czekamy na forum na Wasze zdjęcia fryzur ślubnych.

Data dodania 2010-03-12 18:11:12
Galeria Fryzury do ślubu – jak wybrać tą właściwą?
 
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*