ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Babeczki ślubne.
Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2012-01-29 19:52:00
Komentarzy: 0

Atrakcje ślubne dla łasuchów - babeczki ślubne.

 
 cupcakes, czyli babeczki ślubne.
Ostatnio wielką popularnością cieszą się tzw. cupcakes, czyli babeczki.
 
 
 
Zdobione na wiele sposobów, stanowią uroczą słodką atrakcję stołu. 
 
Babeczki mogą byc podane w fomie deseru, jednak coraz częściej można spotkać się z użyciem ich zamiast tortu. Ustawione na ciekawej podstawie, fantazyjnie ozdobione, są orginalne i zaskoczą niejednego gościa, a ich miniaturowość wywołuje uśmiech na twarzach. 
 
 
Coraz więcej firm w Polsce zajmuje się pieczeniem i ozdabianiem babczek indywidualnie, na zamówienie. Jeśli nie ma takiego miejsca w Waszym mieście, warto poszukać w internecie - są również firmy proponujące zamówienie cupcakes'ów na odległość. Możecie zdać się na specjalistów lub poszukać inspiracji w internecie, albo sami zaprojektować wygląd babeczek. Każda z nich będzie unikalna i wyjątkowa. Nie tylko zdobienie samych cupcakes jest ważne - macie również wpływ na formę ich podania, opakowania.
 
 cupcakes, czyli babeczki ślubne.
 
 
Możliwości są nieograniczone! Jest to szczególnie przydatne gdy na przykład mamy jakiś motyw czy kolor przewodni imprezy. Ważne jednak aby poinformować cukiernika, by elementy ozdobne były jadalne - musimy pamiętać, że na większości wesel są obecne dzieci, które mogłyby połknąć coś niewłaściwego i się zakrztusić.
 
 

 
Należy pamiętać o umiejscowieniu babeczek ślubnych we właściwym miejscu - tak, aby bawiący się goście nie strącili ich np tańcząc. Możemy je ustawić np z fontanną czekoladową i poprosić obsługę (np. dja) o zaproszenie gości do słodkiego poczęstunku z informacją, gdzie się znajduje.
 
 
Inną możliwością jest zamówienie specjalnych, ładnie zapakowanych cupcakes i dawanie ich gościom opuszczającym wesele w formie pożegnalnego prezentu. 

 
Babeczki ślubne to ciekawa forma przełamania monotonii - zaproponowanie gościom czegoś, o czym napewno będą rozmawiać jeszcze po Waszym weselu.
 
 
Data dodania 2012-01-29 19:52:00
Galeria Babeczki ślubne.
 
Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz.
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*