ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Modne atrakcje weselne
Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2010-02-10 22:10:53
Komentarzy: 0

Lampiony na gorące powietrze na ślub i weseleOstatnio coraz bardziej popularne są dodatkowe atrakcje, które swoją niezwykłością urozmaicają weselną ucztę. Specjalnie opracowana sekwencja niecodziennych prezentacji przyciąga i interesuje większą liczbę ludzi, podkreśla charakter wieczoru i stanowi  o jego wyjątkowości.  Jeśli to o czym marzysz to oryginalne wesele – to właśnie dla Ciebie przedstawiamy kilka rad, jak przyciągnąć uwagę gości i zaskoczyć ich pomysłowością!

Proponujemy aby imprezę rozświetlić pięknym blaskiem fajerwerków i pokazem sztucznych ogni. Ta atrakcja cieszy się dużą sympatią. Ostatnio  modny jest tzw. teatr ognia – aktor, przy akompaniamencie muzycznym i wykorzystaniu efektów pirotechnicznych oraz odpowiedniej scenografii – zaprasza do magicznego świata płonących kuli na łańcuchach, kijów, lin, wachlarzy oraz innych narzędzi. Jest to niezwykle efektowne przedstawienie. Jeśli planujesz zorganizować na swoim weselu profesjonalny pokaz sztucznych ogni musisz pamiętać o zatrudnieniu odpowiedniej firmy pirotechnicznej.

Innym  rodzajem weselnej przyjemności dla gości są atrakcje, których efekt można posmakować. Czekoladowa fontanna to niesamowita atrakcja zarówno pod względem wizualnym ale przede wszystkim rozkoszy dla podniebienia. Taka forma urozmaicenia przyjęcia weselnego na pewno zostanie ciepło zapamiętana. Dobra informacja dla tych, którzy zamiast słodkości wolą mocniejsze trunki - istnieją bowiem - fontanny alkoholowe.  
Z dodatkowych atrakcji należy wymienić rzeźby, figury i bary lodowe, oraz pokazy barmańskie -  profesjonalne show wykonywane przez zawodowych barmanów. W ramach takiej atrakcji często oferowane są dla gości kilkuminutowe lekcje robienia wyszukanych drinków.

Na wesela, w których bierze udział duża grupa dzieci proponujemy pomyśleć o pokazie baniek mydlanych lub wypuszczania balonów napełnionych helem.
Z bardziej romantycznych atrakcji weselnych proponujemy wypuszczenie przez Parę Młodą białych gołębi na znak pokoju, szczęścia i miłości. Niekiedy organizowane są również pokazy rycerskie, tańca brzucha, flamenco czy samby brazylijskiej z udziałem Pary Młodej i gości.
Jedno jest pewne… Wesele z taką mnogością atrakcji zgotuje wiele dodatkowych emocji.

Zapraszamy do dzielenia się doświadczeniami na naszym forum

Data dodania 2010-02-10 22:10:53
Galeria Modne atrakcje weselne
 
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*