ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Makijaż ślubny
Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2010-02-02 12:10:16
Komentarzy: 0

Wyglądaj pięknie na ślub i weseleTo jeden z najważniejszych makijaży w życiu. W tym dniu każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo. Suknia ślubna i odpowiednie uczesanie nie wystarczy, aby podkreślić urodę. Twój wygląd w tym dniu zapamiętają wszyscy! Zostanie on utrwalony na zdjęciach i filmach stąd też musi on łączyć w sobie cechy makijażu dziennego i fotograficznego. Tak wykonany makijaż potrafi ukryć oznaki zmęczenia po nieprzespanej z podekscytowania przed uroczystością nocy oraz sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się Najpiękniejszą Panną Młodą.

Zaczynamy od nałożenia podkładu - i tu polecamy zainwestować w produkt dobrej jakości w kolorze naturalnej karnacji skóry lub o pół tonu jaśniejszym. Nakładamy go na twarz, powieki, usta, oraz szyję a także jeśli chcemy na dekolt. Pamiętaj, że ten makijaż musi przetrzymać mnóstwo gratulacji, uścisków, skocznych tańców itp. Na koniec utrwalamy makijaż transparentnym pudrem w celu zmatowienia twarzy – co jest bardzo ważne przy fotografii.

Przy makijaż oczu - bez względu na to czy wykonujesz go w profesjonalnym salonie wizażu czy samodzielnie w domu – pamiętaj, że sekret olśniewającego efektu tkwi w jego prostocie. Stąd też doradzamy wyraźne ale delikatne podkreślenie oczu (w końcu to dzień wzruszeń więc czarny eyeliner może okazać się katastrofą). Modny jest obecnie lekki makijaż -pastelowy, świetlisty, aczkolwiek musi być on trwały i wodoodporny. Nie zaszkodzi naturalne podkreślenie brwi, przy czym jeśli są za szerokie ważna i konieczna jest ich wcześniejsza regulacja. Makijaż oczu kończymy dokładnie tuszując i wyczesując rzęsy tak, aby nie były posklejane (ważne przy fotografii).

Na koniec wystarczy lekko musnąć usta błyszczykiem i jesteś gotowa!

Data dodania 2010-02-02 12:10:16
Galeria Makijaż ślubny
 
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*