ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
O Firmie

Szanowni Państwo, NORBIS to firma zajmująca się przewozami turystycznymi. Jesteśmy na rynku od 1990r., a od 2001r. specjalizujemy się w przewozach pasażerskich, krajowych i międzynarodowych.

Skupiliśmy się na kompleksowej obsłudze firm, instytucji, przewozach indywidualnych, obsłudze imprez okolicznościowych, wyjazdach szkolnych i sportowych, przewozach transferowych.

Współpracujemy z biurami turystycznymi, cieszymy się dużą popularnością wśród szkół oraz lokalnych instytucji. Informujemy, iż nasi pasażerowie posiadają wysokie polisy ubezpieczeniowe. W przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych firma gwarantuje zwrot wszelkich kosztów.

Jeżeli potrzebują Państwo transportu osobowego aby bezpiecznie i na czas dojechać tam gdzie zaplanowaliście to mikrobusy naszej firmy prowadzone przez doświadczonych i profesjonalnych kierowców, spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Nasi kierowcy posiadają długoletnie doświadczenie i kwalifikacje do prowadzenia autobusów. Cechują się rzetelnością i umiejętnością obcowania z ludźmi.


Data Dodania: 2010-03-31, Data ostatniej aktualizacji: 2017-11-25, Data ważności: 2017-12-30 Pakiet : Standard Wyświetlono: 7589 raz(y).


Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
KRZYSZTOF
Data dodania: 2017-08-04 21:44:56
OFERTA JEST NIEAKTUALNA
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*