ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Oferta

KURS DLA NOWOŻEŃCÓW

Ponieważ jest to pierwszy taniec Waszego wspólnego życia, przykładamy wielką uwagę, aby pomóc Wam w doborze choreografii i muzyki tak, aby Wasz taniec przemienił się w magiczną chwilę i pamiątkę na całe życie.

Gdy układamy choreografię do Waszego Pierwszego Tańca bierzemy pod uwagę Państwa osobowość, muzykę, wielkość sali oraz czas przeznaczony na naukę. Naszym zadaniem jest uwolnienie Państwa od obaw i niepokoju związanego z występem jednocześnie pragniemy, aby czuli się Państwo w tym dniu wyjątkowo i komfortowo.

Oferujemy Państwu dwa rodzaje pakietów:
1. Pakiet 5 lekcji indywidualnych za 600 zł + bezpłatny Practice raz w tygodniu
2. Pakiet 10 lekcji indywidualnych za 1150 zł + bezpłatny Practice raz w tygodniu

Jeśli planujecie wesele to prosimy, abyście wzieli pod uwagę kilka wskazówek:
Nie czekajcie do ostatniej chwili. Pamiętajcie, że Wasz kalendarz będzie coraz bardziej napięty. Zalecamy zacząć naukę od czterech do dwóch miesięcy wcześniej, abyście mieli więcej czasu na wytrenowanie Waszego układu (zwłaszcza jeśli jesteście nowicjuszami).

Pamiętajcie, że lekcje tańca to wspaniały pogromca stresu. Taniec to idealne ćwiczenie. Zajęcia, które odciągną Was choć na chwilę od zamętu przygotowań. Przy okazji będziecie mogli wspólnie miło spędzić czasu.

Oprócz walca i innych tradycyjnych tańców weselnych możecie również wybrać mniej popularne, lecz bardzo efektowne propozycje takie jak salsa, czy też rumba. Wybór należy do WAS!

Oferta specjalna:
Osoby, które wykupią pakiet 5 spotkań indywidualnych zapisując się na dowolnie wybrany kurs z naszego grafiku otrzymają 5% rabatu. Osoby, które wykupią pakiet 10 spotkań otrzymają 10% zniżki.

 


Data Dodania: 2010-03-30, Data ostatniej aktualizacji: 2017-12-17, Data ważności: 2017-12-30 Pakiet : Standard Wyświetlono: 8315 raz(y).


Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
KRZYSZTOF
Data dodania: 2017-08-04 21:44:56
OFERTA JEST NIEAKTUALNA
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*