ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
O Firmie

W świecie masowej produkcji, dóbr tworzonych przez bezduszne maszyny, nasze prace to powrót do korzeni, szacunek do człowieka i jego niepowtarzalności.

Świat wokół nas zmienia się, mknie, obrazy odpływają by zniknąć za horyzontem. Robimy zdjęcia by zatrzymać chwilę. W naszej pracowni tworzymy wszystko by zatrzymać nastrój.

Dobieramy papier. Wykonano go z bawełny by chronić środowisko, bo stworzono go tak by nie zawierał celulozy. Jego dotyk jest delikatny i mocny zarazem. Indywidualnie dobieramy kolory. Od bieli po czerń, malujemy radość, nadzieję, miłość, pragnienie szczęścia. Proponujemy wzory, które stworzyła doskonała natura, wykreowaliśmy także własne, które natura dopiero wymyśli. Wszystko po to by dać gwarancję niepowtarzalności, unikatowości każdego zaproszenia ślubnego i wszelkich druków powstających w pracowni.

Zapraszamy do Krakowa. Magia tego miasta jest widoczna także w tym co proponujemy. Jeśli chcecie Państwo trochę tej magii zatrzymać tylko dla siebie, tworzymy właśnie po to by Wam w tym pomóc.


Data Dodania: 2010-03-29, Data ostatniej aktualizacji: 2017-11-23, Data ważności: 2017-12-30 Pakiet : Standard Wyświetlono: 6217 raz(y).


Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
KRZYSZTOF
Data dodania: 2017-08-04 21:44:56
OFERTA JEST NIEAKTUALNA
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*