ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Oferta
Makijaż

Wykonuję makijaże dzienne, wieczorowe oraz ślubne na terenie Lęborka i okolic. Pracuję tylko na sprawdzonych i profesjonalnych kosmetykach dla wizażystów (głównie firmy KROLAN, MAKE UP STUDIO), które zapewniają wyjątkową intensywność koloru i trwałość makijażu.

  • Makijaż dzienny Światło słoneczne jest bardzo wymagające, dlatego makijaż dzienny musi być perfekcyjny. Do jego wykonania używam lekkich podkładów, transparentnych błyszczyków i delikatnych barw wokół oka.
  • Makijaż wieczorowy Sylwester, studniówka, andrzejki to tylko niektóre okazje, na których świetnie sprawdzi się makijaż wieczorowy. Powinien pięknie wyglądać zarówno w blasku świec, kolorowym świetle czy blasku księżyca. W makijażu wieczorowym swobodnie używam mocniejszych podkładów, podkreślam wyraźną pomadką usta, ożywiam oko brokatem lub metalicznym cieniem.
  • Makijaż ślubny – poprzedzony makijażem próbnym W dniu ślubu makijaż musi dobrze wyglądać zarówno w dzień, w nocy jak i w obiektywie. Nie koniecznie musi być delikatny, ale na pewno adekwatny do marzeń Panny Młodej. Podczas pierwszego spotkania słucham, jakie są oczekiwania i marzenia, a następnie urzeczywistniam je za pomocą kolorów i pędzli. Robię kilka wersji próbnych by wspólnie podjąć najlepszą decyzję. W dniu ślubu wykonuję uzgodniony makijaż i daję gwarancję, że przetrwa całą noc.

Data Dodania: 2010-03-24, Data ostatniej aktualizacji: 2017-12-16, Data ważności: 2017-12-30 Pakiet : Standard Wyświetlono: 8771 raz(y).


Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
KRZYSZTOF
Data dodania: 2017-08-04 21:44:56
OFERTA JEST NIEAKTUALNA
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*