ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło

Download

Dodaj Firmę
Wybrane Kategorie
Nowy numer magazynu ekstra-wesele - jesień 2013
Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 2/2011
Rss Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2012-02-27 13:59:22
Komentarzy: 0

  Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 2/2011


Numer Archiwalny online

Zobacz inne magazyny do pobrania
 

Zobacz takżę


 

Numery online udostępniane są w celach promocji magazynu.  Wersje drukowaną można nabyć w salonach prasowych. Więcej informacji na stronie wydawnictwa.

 

     
     

 

 


W najnowszym numerze m.in.
 
Ślubny strój krakowski
 
Czy wiecie jak wygląda prawdziwy krakowski strój ślubny? Jest bardzo bogato zdobiony, zarówno ten dla pani, jak i pana młodego. Warto zobaczyć. To mistrzowskie dwa arcydzieła. Gdyby dziś któraś z pań zapragnęła w dniu ślubu wyglądać jak taka Krakowianka, musiałaby zadbać o kilkanaście ważnych szczegółów stroju, których po prostu nie wypada nie założyć w dniu ślubu.
 
 
Newsletter
 
Przegląd rynku mody ślubnej i wizytowej, m.in. najnowsza kolekcja Małgorzaty Dudek w sesji z udziałem Ani Piszczałki (uczestniczki Top Model 2010), Nagroda dla Cymbeline „Best Designer 2011”, kolekcja garniturów Digel i Pawis, kolekcja sukien ślubnych Mon Cheri, ślubna bielizna Intimissimi i wiele innych.
 
Fashion Week Barcelona 2012 
 
Ponoć Hiszpanie wiedzą jak do ślubu ubrana powinna iść panna młoda, ale to Francuzi zbierają nagrody za najlepszych projektantów ślubnych. Zobaczcie najnowszą kolekcję „Very Chic” od Cymbeline prosto z wybiegów hiszpańskiej Barcelony.
 
Wesela żydowskie
 
Nasz korespondent i fotograf, Rafał Wegiel, opisuje tym razem pełne obrzędów wesele żydowskie. Co to jest Mazel Tow i kiedy następuje ketuba dowiecie się z tego małego przewodnika po ślubnym obrządku żydowskim.
 
 
Zakochaj się w bieli
 
Czysta nieskazitelna biel w sesji od Maggio Ramatti. Kwintesencja kobiecości i subtelności w klasycznym wydaniu.
 
 
Wedding and the city
 
Modowa sesja ślubna w mieście. Tym razem tłem do naszych zdjęć nie była zielona trawa i cudowne sielskie krajobrazy. Okazało się, że miejska przestrzeń publiczna też ma ciekawe klimaty do zaoferowania. Postanowiliśmy to pokazać, zaglądając m.in. na ulice, dworzec, przed hotel, pasaż miejski.
 
 
 
Parkshow
 
Relacja z pokazu mody i sztuki, który corocznie odbywa się w Calgary w Kanadzie. Pomysł ten ma na celu wspieranie młodych zdolnych projektantów, którzy stawiają pierwsze kroki w modowym biznesie. Pokaz odbywa się dwukrotnie każdego roku. Na ostatnim z nich zaprezentowano kolekcje lokalnych projektantów mody na sezon wiosna/lato 2011.
 
 
 
Fashionata
 
W Polsce jak i na świecie popularne są pokazy mody, z których pieniądze wędrują na szczytne cele. W Calgary taki pokaz miał miejsce w jednym z największych centrów handlowych Holf Renfrew, gdzie za wybieg posłużyły ruchome, łączące trzy piętra schody. Modelki prezentowały najnowsze kolekcje światowych marek jak Alexander McQueen, Gucci po Victorie Beckham i Burberry.
 
 
Pout Clothing
 
Bajkowa górska sceneria i zniewalające krajobrazy a na ich tle prężnie wijąca się czarnoskóra modelka. Ciekawe połączenie kolorów i świeżego klimatu.
 
Chi Chi Couture
 
Kilka propozycji mody wizytowej prosto z Kanady.
 
 
Świat bielizny i aniołów
 
Wywiad z modelkami promującymi kultową bieliznę od Victoria Secret. Specjalnie dla nas, Doutzen Kroes oraz Candice Swanepoel opowiadają o swoim życiu, karierze i pracy dla Victoria Secret.
 
Bezpieczeństwo operacji plastycznych
 
Coraz częściej do klinik chirurgii plastycznej trafiają młode osoby, które nie zawsze wiedzą czego oczekiwać i jakiej obsługi żądać w gabinecie lekarskim. Czego wystrzegać się przed zabiegiem plastycznym i jak bezpiecznie przejść okres po operacji, o tym w naszym mini przewodniku.
 
Panna młoda w spodniach
 
Tak się już przyjęło, że od wieków pannę młodą symbolizuje suknia ślubna. A dlaczego by nie zmienić tego zwyczaju i założyć piękne spodnium? Dla miłośniczek spodni i tych, które pragną wyrazić siebie przygotowaliśmy kilka propozycji tego nietypowego stroju.
 
www.slubmarzen.pl
 
Tekst i fot. Ślub Marzeń

 

Data dodania 2012-02-27 13:59:22
Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz.
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*