ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Kuracje odchudzające dla ciebie i faceta.
Kuracje odchudzające dla ciebie i faceta.Data Publikacji: 2011-05-29 10:05:54

 Każda panna młoda i przyszły pan młody chciałby wyglądać na swoim ślubie pięknie i młodo, tak, aby z przyjemnością oglądać siebie w przyszłości na zdjęciach lub filmach. Planowanie ślubu jest wspaniałą okazją, aby rozpocząć odchudzanie.

 

czytaj więcej
Ciekawostki: Pierwszy Taniec
Ciekawostki: Pierwszy TaniecData Publikacji: 2010-03-29 21:58:37

Wesele coraz bliżej, razem ze swoim wybrankiem lub wybranką rozpoczynacie ostatni etap przygotowań do wesela. Z reguły w tym momencie przychodzi też czas na przygotowania do pierwszego tańca. Z reguły jest to klasyczny walc, lecz...

czytaj więcej
Dekoracje stołu weselnego
Dekoracje stołu weselnegoData Publikacji: 2010-03-16 15:07:55

Najważniejszym elementem dekoracji stołu jest elegancki obrus. Na stole warto postawić kompozycje kwiatowe. Kwiaty najlepiej wybrać bezwonne, lub bardzo delikatnie pachnące. Miejscem centralnym stołu jest oczywiście miejsce, w którym...

czytaj więcej
Dekoracje weselne – dekoracja kościoła
Dekoracje weselne – dekoracja kościołaData Publikacji: 2010-03-12 15:22:00

Kościół to miejsce, gdzie odbywa się najważniejsza część uroczystości. Najczęściej dekoracje kościoła obejmują ołtarz i jego otoczenie (w zdecydowanej większości przypadków zaleca się wynajmowanie dekoracji kościelnej).

czytaj więcej
Dekoracje sali weselnej
Dekoracje sali weselnejData Publikacji: 2010-03-03 16:12:00

Dekoracja sali weselnej powinna nawiązywać do jej wnętrza. W wytwornie zdobionym lokalu wystarczą delikatne kwiaty (w sali z oryginalnym, rzeźbionym sufitem nie ma sensu wieszać ogromnych balonowych konstrukcji).

czytaj więcej
Dekoracje weselne – zaproszenia na ślub
Dekoracje weselne – zaproszenia na ślubData Publikacji: 2010-03-03 10:47:00

Zaproszeniach są pierwszą oficjalną wiadomością o planowanym ślubie. Dlatego powinny zostać wysłane na przynajmniej miesiąc przed uroczystością. Wskazanym jest, żeby swoim charakterem pasowały do zawiadomień, wizytówek na stół, prezencików dla gości, menu, kart z podziękowaniami, a także programu przyjęcia weselnego.

czytaj więcej
Bukiet Panny Młodej
Bukiet Panny MłodejData Publikacji: 2010-03-01 17:57:00

Róże, lilie czy storczyki? Goździki, tulipany czy margerytki? Jakie kwiaty wybrać do tego najważniejszego w życiu i niezapomnianego bukietu, który nieść będzie Panna Młoda i który - jak w dodatku wskazują specjaliści - jest centralnym elementem dekoracyjnym ślubnej gali...

czytaj więcej
Ciekawostki: Cuda makijażu
Ciekawostki: Cuda makijażuData Publikacji: 2010-03-01 16:56:15

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się czy istnieją jakieś limty tego co potrafi zdziałać makijaż, Twoje rozterki są już zakończone. Obejrzyj poniższą galerią i przekonaj się, że naprawdę dobry makijaż potrafi zdziałać cuda.

czytaj więcej
Dekoracje weselne – najciekawsze pomysły
Dekoracje weselne – najciekawsze pomysłyData Publikacji: 2010-03-01 13:34:00

Pragniesz ślubu bajecznego, o którym marzyłaś już jako mała dziewczynka? Chcesz wyjątkowej oprawy pasującej do Twojego stylu i charakteru, gdzie każdy element dekoracji jest przemyślany i pasujący do pozostałych? Jeżeli tak, to przeczytaj poniższe zasady, które ułatwią Ci przygotowania do ślubu.

czytaj więcej
Jak Panna Młoda ma wybrać idealną Suknię Ślubną
Jak Panna Młoda ma wybrać idealną Suknię ŚlubnąData Publikacji: 2010-02-20 14:43:23

Suknia Panny Młodej może być kupiona, wypożyczona lub uszyta na miarę. Panna Młoda powinna wybrać odpowiedni dla siebie fason wraz z odpowiednią kolorystyką. Obecnie najpopularniejsze modele to: model "prosty", "klasyczny", "syrena", litera "A", lub "princessa"...

czytaj więcej
Stron: 4    Poprzednia3Następna