ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Upominki dla gości weselnych
Rss Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2011-11-26 17:23:41
Komentarzy: 0

 Upominki dla gości weselnych

 


Pamiatki slubne to świetny sposób podziękowania gościom, aby przez dłuższy czas pamiętali o tym szczególnym dniu. Mogą to być zarówno praktyczne jak i eleganckie prezenty. Ważne jednak jest to, aby pasowały do wystroju, tematu czy stylu wesela.

 

 

Na zachodzie tzw. favors czyli podarunki to bardzo popularny zwyczaj witania lub żegnania gości weselnych. Młoda Para  na początku lub końcu wesela ustawia je w wyznaczonym specjalnie na to miejscu, albo na stołach przy akryciach. Nie chodzi tu o cos drogiego, mogą to być najróżniejsze mniej lub bardziej orginalne drobiazgi pieknie, tematycznie opakowane - od malych bilecików - podziękowań poprzez różnego rodzaju gadżety takie jak breloczki, mydełka i wiele wiele innych. Wszystko zależy od pomysłowości i budzetu jakim dysponujemy.

 

Warto zainwestowac nawet w niedrogie gadżety, które będą symbolem podziękowania i pamiątki dla gości weselnych. Obecnie wiele orginalnych, niepowtarzalnych przedmiotów można znaleść nie tylko w sklepach zwiazanych z tematem wesela. W kolejnych artykułach na stronach naszego serwisu chelibysmy proponować dla Państwa rozmaite pomysly na tzw. Favors, oraz pokazywać ciekawe miejsca z tym tematem związane.

 

 

 


 

Data dodania 2011-11-26 17:23:41
Galeria Upominki dla gości weselnych
 
Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz.
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*