ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Co jeszcze warto wiedzieć przed ślubem?
Rss Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2011-07-31 14:31:57
Komentarzy: 0

 

Organizacja ślubu to nie jest proste zadanie, warto mieć dobrze przygotowany plan, na załatwianie wszelkiego rodzaju niezbędnych dokumentów oraz detali. Co oprócz wszystkich spraw organizacyjnych warto mieć na uwadze przed ślubem. 

Rozważmy na początek kwestie prezentów.

 

para

Coraz więcej par decyduje się, aby uniknąć na przykład otrzymania dziesięciu kompletów pościeli i trzech kuchenek mikrofalowych na tak zwane listy prezentów. Jeśli i my mamy taki plan spiszmy wcześniej wszelkie potrzebne nam rzeczy, a listą podzielmy się z zaproszonymi gośćmi.

Zakup droższych prezentów proponujmy rozłożyć na kilka par, aby nie narażać naszych przyszłych gości na duże wydatki, dajmy też wolną rękę, aby oni sami mogli zdecydować się na konkretny prezent, dostosowany do ich możliwości finansowych.

A jeśli zamiast sprzętu wolimy pieniądze? Możemy zamieścić taką informację na zaproszeniu, na przykład w postaci humorystycznego wierszyka.

 

Przed ślubem warto również zorganizować zadania dla świadków. Mimo, iż są to osoby na drugim planie, pełnią bardzo ważną rolę zarówno podczas przygotowań jak i samego ślubu.

Istotną sprawą jest również wcześniejsze poznanie przysięgi małżeńskiej, inna jest w Urzędzie Stanu Cywilnego, a inna w kościele.

Znajomość tych słów sprawi, iż poczujemy się pewniej w tej jednak stresującej sytuacji i nie będzie wtedy mowy o pomyłkach.

Data dodania 2011-07-31 14:31:57
Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz.
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*