ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Jak Panna Młoda ma wybrać idealną Suknię Ślubną
Rss Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2010-02-20 14:43:23
Komentarzy: 0

Suknia Ślubna dla Panny Młodej Suknia Panny Młodej może być kupiona, wypożyczona lub uszyta na miarę. Panna Młoda powinna wybrać odpowiedni dla siebie fason wraz z odpowiednią kolorystyką. Obecnie najpopularniejsze modele to: model "prosty", "klasyczny", "syrena", litera "A", lub "princessa". Nieodzowny dodatek stanowi welon lub niekiedy kapelusz oraz wiązanka kwiatowa. W chłodniejsze dni popularnością cieszy się etola, lub peleryna i rękawiczki. Nie możemy zapomnieć o wygodnych butach i biżuterii. Najczęściej tył sukni zaopatrzony jest w tradycyjny tren. Spotyka się również falbany, kokardy, plisowania, koronki czy gipiury. Do tworzenia tych olśniewających kreacji wykorzystuje się ciężkie rypsy, żakardy, atłasy, lejące się dzianiny, gipiury i koronki, szyfony, organzy oraz tiule i siatki. Świat sukni ślubnych to bogata i szeroka gama projektów i rozwiązań, które zaspokoją nawet najbardziej wybredną Pannę Młodą.

Poniżej kilka rad, które przydadzą się przy wyborze idealnej sukni ślubnej:    

  • Jeśli Panna Młoda to kobieta z wyraźnie podkreśloną talią i kształtnym biustem oraz wabiącymi krągłościami – radzimy wybrać suknię mocno dopasowaną w biuście i udach, rozszerzającą się nad kolanami.
  • Jeśli Panna Młoda to kobieta o sylwetce przypominającej gruszkę – (wąskie ramiona, szerokie biodra, masywne uda) proponujemy przymierzyć suknię lekko dopasowaną w ramionach i talii, rozszerzającą się ku dołowi i koniecznie długi welon. Jest to suknia o linii trapezu.
  • Panie, które mają szczupłe ramiona i chcą ukryć obfity biust będą pięknie wyglądać w sukni z odkrytymi placami, wiązanej lub zapinanej na karku. Pamiętajmy, że duży biust maskuje również dekolt w kształcie litery V.
  • Z kolei okrągły lub kwadratowy dekolt przeznaczony jest dla Pań o małym biuście. 
  • Puszystym Paniom radzimy wybrać suknię bez bufiastych, obfitych rękawów. Najlepiej dwuczęściową z gorsetem, rozszerzającą się ku dołowi.
  • Wysokim Paniom z szerokimi biodrami i skromnym biustem proponujemy wybrać suknię z wyraźnie wyodrębnionym sznurowanym gorsetem i szeroką spódnicą. Takie rozwiązanie przyciągnie uwagę ku „dołowi” i wyrówna proporcję.
  • Jeśli Panna Młoda to szczupła i wysoka kobieta radzimy przymierzać suknie dopasowane do całej figury, które podkreślają brzuch i pośladki. Bufiaste rękawy, fałdy i opuszczona talia to elementy sukni przeznaczone dla bardzo wysokich Pań.
  • Jeśli Panna Młoda to niska i filigranowa osoba radzimy wybrać suknię o podwyższonej talii, najpelpiej o prostym kroju. Do tego krótki welon i buty na wysokiej szpilce. Takie Panie powinny ponadto unikać dużych wzorów i pamiętać, że małe jest piękne…
Data dodania 2010-02-20 14:43:23
Galeria Jak Panna Młoda ma wybrać idealną Suknię Ślubną
 
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*