ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
By powiedziała tak - pomysły na nietypowe zaręczyny.
Rss Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2013-03-24 10:15:40
Komentarzy: 0
By powiedziała 'tak' - pomysły na nietypowe zaręczyny.
 

Artykuł: Jak oświadczyć się ukochanej?

Tradycją polskiego stołu weselnego była, jest i będzie wódka. Fora internetowe pełne są wypowiedzi na temat tego ile butelek alkoholu przygotować na parę czy jakiej powinien być firmy.

 
Dzień waszych zaręczyn bez względu na okoliczności na pewno zapadnie w pamięci twojej i twojej wybranki, co jednak zrobić aby był on jeszcze bardziej niezapomniany? Jak w nietypowy sposób oświadczyć się damie swojego serca?
 


Oczywistym jest, że w tym dniu powinieneś mieć pierścionek, dobre byłyby również kwiaty, może jakaś romantyczna kolacja.
Idealne zaręczyny powinny być dopasowane klimatem do charakteru twojej wybranki, zastanów się jaka jest: romantyczna, spokojna, energiczna, cicha czy gadatliwa? Określ również jak lubicie spędzać czas, czy lubicie podróżować, leniuchować na trawie, a może żeglować. Wszystkie te informacje pomogą Ci stworzyć pomysł w jaki sposób możesz się oświadczyć.Możesz oświadczyć się w nietypowy sposób, zabierając ukochaną do kina gdzie zamiast oczekiwanego filmu na ekranie pojawi się napis z magicznym pytaniem.

Przykład takich zaręczyn gdzie zaskoczona przyszła Pana młoda na ekranie kinowym zamaist filmu zobaczyła krótki filmik w którym ot wybraniec jej życia oświadcza się możecie zobaczyć Poniżej.

Pomysłów jest naprawdę wiele, wszystko zależy od waszej kreatywności jak te zaręczyny będą wyglądać. Możesz również oświadczyć się w nietypowym miejscu organizując romantyczną kolację na przykład w ruinach zamku, bądź na plaży. Możesz zdecydować się na wspólny wyjazd w miejsce, do którego oboje chcieliście jechać od dawna i tam zadać to najważniejsze pytanie. Wszystko tak naprawdę zależy od Twojej wyobraźni i budżetu, który w tym przypadku gra chyba najmniejszą rolę.
 

Z poważaniem:
Hubert Paderski - Autor Artykułu

Data dodania 2013-03-24 10:15:40
Galeria By powiedziała tak - pomysły na nietypowe zaręczyny.
 
Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz.
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*