ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Atrakcje ślubne
Rss Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2013-02-09 10:39:12
Komentarzy: 0
Atrakcje ślubne:
 

Atrakcje ślubne:

Atrakcja urozmaica swą niezwykłością. Przyciąga i interesuje większą liczbę ludzi, dodaje rozrywki i przyjemności. Zaskocz wszystkich gości pomysłowością!!!

 
Imprezę warto rozświetlić pięknym blaskiem fajerwerków, pokazem sztucznych ogni oraz teatrem ognia, wykorzystujący specjalnie modyfikowane utwory muzyczne, efekty pirotechniczne oraz rozmaitą scenografię. Używane są płonące kule na łańcuchach, płonące kije, liny, wachlarze i inne narzędzia. Jest to niezwykle efektowne i zachwyca gości. Jeśli planujesz zorganizować na swoim weselu profesjonalny pokaz sztucznych ogni musisz odpowiednio wybrać firma pirotechniczna.
 
Innym ciekawym pomysłem który pozwoli zaangażować gości weselnych w zabawę ślubną są różnego rodzaju gry i zabawy.
W Polsce jeszcze mało popularne ale na zachodzi cieszą się dużym zainteresowaniem i pojawiają się coraz częściej na weselach. Możemy tu zorganizować przeciąganie liny, grę w klasy , zawody drużynowe na punkty w różnych konkurencjach np. zbijaki, hula chop (osoba która dużej go utrzyma), twister, piłkarzyki, przechodzenie pod liną, lotki itp.

Dla gości które nie są zbyt aktywne i najchętniej większość wesela przesiedzieli by za stołem warto pomyśleć nad spokojniejszymi atrakcjami które nie będą wymagały od nich wysiłku fizycznego, mogą to być pokazy tańca, zabawy karciane, budki zdjęciowe, pokaz slajdów z zdjęciami państwa młodych itp.

Innym rodzajem przyjemności są atrakcje, których efekt można skosztować i posmakować. Czekoladowa fontanna to niesamowity smak czekolady, na pewno zostanie zapamiętany, ale nie trzeba się ograniczać tylko do słodkości, istnieją również fontanny alkoholowe. Również rzeźby, figury i bary lodowe, oraz pokazy barmańskie, dające profesjonalne show wykonywane przez zawodowców.

Na wesela, w których bierze udział duża grupa dzieci, proponujemy pokazy baniek mydlanych, lub wypuszczanie balonów napełnionych helem. Białe gołębie puszczane przez parę młodą są symbolem pokoju, szczęścia i miłości. Pokazy rycerskie, tańca brzucha, flamenco czy samby brazylijskiej z udziałem pary młodej i gości z pewnością doda wiele emocji.

 
Atrakcje weselne to dodatek uświetniający i uatrakcyjniający każde wesele.

Z poważaniem
Hubert Paderski - Autor Artykułu

Data dodania 2013-02-09 10:39:12
Galeria Atrakcje ślubne
   
Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz.
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*