ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Nowy zwyczaj … prezenty dla gości weselnych
Rss Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2009-12-16 19:27:00
Komentarzy: 0

Niewielkie, tematycznie związane z uroczystością, gustowne zapakowane rozmaitości. Niewątpliwie prezenty dla gości pełnią wiele funkcji i mogą być zarówno formą podziękowania za ich obecność w tak ważnym dla Młodej Pary dniu, pamiątką ze ślubu, ozdobą stołu, bądź stojakiem na winietki (wizytówki z imionami gości).

Goście weselni obdarowywani są pięknie opakowanymi małymi upominkami. Ten niezwykle ciekawy zwyczaj pojawił się stosunkowo niedawno. Pochodzi z Grecji. Możliwości mamy wiele. Do pudełeczek niektórzy wkładają mini cukiereczki, Raffaello, czy krówki. Modne są również figurki aniołków lub pary młodej, wykonane z gipsu, modeliny, ciasta, czy innego plastycznego materiału. Czasem figurki są bardzo humorystyczne. Modne są też czekoladki w papierkach, ponadto na rynku jest już możliwość wyprodukowania indywidualnych czekoladek np. z datą ślubu, imionami, a nawet wizerunkiem Pary Młodej, poprzez mieszanie czekolady białej z gorzką i mleczną. Można też zamówić rzeźbione w czekoladzie figurki o dowolnym kształcie. Bardzo popularne na Zachodzie i w USA są migdały. Prezentem mogą być również  ładnie przyozdobione świeczki zapachowe, małe buteleczki z alkoholem, maleńkie słoiczki z dżemem lub miodem, kolorowe kamyczki etc.

Zapraszamy do podzielenia się na forum Waszymi propozycjami prezentów dla gości… Wiele Młodych Par czeka na opinie z Waszego ślubu. Podziel się z nami Twoim doświadczeniem.

Data dodania 2009-12-16 19:27:00
Galeria Nowy zwyczaj … prezenty dla gości weselnych
 
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*