ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Podróż poślubna
Rss Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2012-01-15 16:14:00
Komentarzy: 0

Podróż poślubna

 

Podróż poślubna

Planując ślub często stajemy przed wyborem: zainwestować tylko w wesele, a może część środków przeznaczyć na podróż poślubną? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jeśli mamy duże fundusze - oczywiście nie musimy się zastanawiać.

 

W przypadku mniejszych - warto zrobićsobie np. tabelkę za i przeciw. Osobiście jestem zdania, że warto zorganizować nawet krótki, weekendowy wypad. Spędzicie trochę czasu w intymnej atmosferze, będziecie mogli tylko we dwoje celebrować zawarty niedawno związek małżeński. Spędzone razem z dala od codzienności chwile i wspomnienia są bezcenne. O czym warto pamiętać decydując się na podróż poślubną?

 

Przede wszystkim wybierając biuro podróży lub hotel, a także środki komunikacji decydujmy się na sprawdzonych usługodawców. Warto zrobić rekonesans wśród rodziny i znajomych, być może korzystali z usług np. dobrego biura podróży, albo byli w jakimś ciekawym hotelu. Oczywiście nie pomijajmy też przeglądania stron internetowym - trzeba jednak pamiętać, żeby brać opinie np. z forów internetowych z przymrużeniem oka. Nie zawsze są one obiektywne i nie wiemy, kto je pisze. Kiedy mamy już wybrane miejsce, hotel lub biuro podróży i wycieczkę z ich oferty, możemy zacząć się przygotowywać. Wybierając termin musimy być pewni, że dostaniemy urlop w pracy. Ważne, aby zarezerwować go przed zarezerwowaniem wycieczki.

 

podróż poślubna

Dobrze też pozałatwiać wszystkie sprawy przed wyjazdem - nie zostawić w pracy nic "na później", sesję fotograficzną poślubną dobrze też mieć za sobą przed wyjazdem. Najlepszy odpoczynek jest wówczas gdy nic nas nie rozprasza, nie myślimy o tym, ile obowiązków czeka na nas po powrocie. Oczywiście trzeba przygotować sobie odpowiednią ilość gotówki - nawet przy zakupie wycieczki "all inclusive" nigdy nie wiemy, co spotka nas w podróży ani czy w pobliżu będzie bankomat.

 

Przy pakowaniu dobrze zrobić jest listę potrzebnych rzeczy i sprawdzić na dzień przed wyjazdem, czy wszystko, co potrzebne, spakowane jest do walizki. Dobrze też nie przesadzać, to ma być przyjemność, a nie ciąganie ciężarów.

 

Do wyboru mamy szeroki wachlarz ofert. Taka podróż zdarza się tylko raz w życiu, więc wszystko powinno być dobrze załatwione. Zostawmy sobie jednak również trochę miejsca na spontaniczność - niech to będzie rozrywką i odpoczynkiem, jaki będziecie długo wspominać.

Data dodania 2012-01-15 16:14:00
Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz.
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*