ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Wyjątkowy Show Ślubny
Rss Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2010-02-28 19:47:39
Komentarzy: 0

Show Ślubny - Wszystko czego potrzeba na Ślub oraz WeseleSpecjalnie dla portalu ekstra-wesele.pl, prosto z tętniącego życiem Krakowa – przedstawiamy fotorelację z SHOW ŚLUBNEGO, które odbyło się w dniach 27-28 lutego 2010 w godzinach od 11.00 do 18.00 w Centrum Handlowym M1 w Krakowie. Na ten jeden weekend galeria handlowa zamieniła się w prawdziwe studio telewizyjne z weselną sceną, na której panowała istna gorączka przedślubna.

Impreza cieszyła się ogromną popularnością i zgromadziła mnóstwo gości, w tym oczywiście w większości przyszłe Pary Młode, które szukały odpowiedzi na trudne przedweselne pytania - Co symbolizuje brylant w pierścionku zaręczynowym? Jaki dekolt powinna mieć suknia ślubna? Upiąć włosy pod welonem czy założyć elegancki kapelusz do ślubu? Pan Młody powinien założyć garnitur czy smoking? Jechać limuzyną czy lepiej zabytkowym autem ? Ile pięter może mieć tort weselny?

Odpowiedzi na te, jak i na wiele innych pytań znaleźli wszyscy dzięki ofercie wielu prestiżowych firm związanych ze stylizacją i modą ślubną, a także z usługami przygotowanymi specjalnie, aby ułatwić przyszłym nowożeńcom organizację uroczystości ślubnej i wesela, począwszy do dnia zaręczyn. Odwiedzający mogli również skorzystać w kameralnych warunkach z indywidualnych konsultacji przedstawicieli firm występujących w Show Ślubnym. Przyszłe Młode Pary miały także okazję wziąć udział w wielu konkursach. Nagrody rozdawane były o każdej pełnej godzinie.

Show Ślubny prowadziła Katarzyna Dowbor, która wcieliła się w nieustraszoną organizatorkę ślubną, która z wrodzonym wdziękiem przeprowadziła gości przez zawiłości związane z jedną z najważniejszych ceremonii w życiu każdej pary.

Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji, m.in. pokazy mody ślubnej, dekoracji florystycznych, występy kulinarne, kanapowe talk-show, ekspozycje samochodów, interakcje z publicznością. Zaproszenie na Show Ślubny przyjęła Magda Gessler, która zaprezentowała swój wyjątkowy Tort Weselny.

Czytaj więcej na stronie organizatora:
http://listamarzen.pl

Data dodania 2010-02-28 19:47:39
Galeria Wyjątkowy Show Ślubny
 
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*