ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Komis Ślubny oddany do Waszej dyspozycji.
Rss Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2010-03-31 13:51:46
Komentarzy: 0

Aby zapewnić Wam jak najszersze możliwości korzystania z naszego serwisu z przyjemnością oddajemy do Waszej dyspozycji Komis Ślubny. Jest to wygodne narzędzie przygotowane specjalnie dla osób odwiedzających naszą stronę. Aby z niego korzystać wystarczy się zarejestrować na naszej stronie i od razu korzystać z pełnej funkcjonalności komisu.

Jeśli chcesz sprzedać swoją suknię ślubną, musisz najpierw zarejestrować się w naszym serwisie. Żeby tego dokonać kliknij w Panel Logowania dostępny na górze strony i wybierz opcje Rejestracja. Po utworzeniu swojego konta możesz korzystać z wszystkich dostępnych funkcjonalności w tym Komisu Ślubnego.

Aby dodać ogłoszenie do Komisu Ślubnego pamiętaj o: 

 1. Musisz być zalogowany i zarejestrowany w Naszym Systemie. Zrejestrować możesz się korzystając z Panelu użytkownika w górnym prawym rogu strony. Panel Logowania otwiera się po klknięciu w niego. Aby dokonać rejestracji, kliknij w przycisk "Rejestracja"
  Pomoc - Portal Ekstra - Wesele
 2. Podczas rejestracji zaznacz opcję "Dostęp do giełdy" i wypełnij obowiązkowo wszystkie pola oznaczone gwiazdką. Im więcej danych kontaktowych podasz, tym łatwiej będzie osobom zainteresowanym Twoją ofertą skontaktować się z Tobą.
  Rejestracja na portalu ekstra-wesele.pl
 3. Jeśli rejestracja przebiegła pomyślnie zostaniesz o tym poinformaowana(y) przez system, a na adres e-mail podany przy rejestracji zostanie wysłana wiadomość umożliwiająca aktywację Twojego konta.
 4. Po aktywacji swojego konta, możesz cieszyć się wszystkimi funkcjonalnościami Naszego serwisu, w tym Komisem Ślubnym. Jeśli przejdziesz do zakładki "Komis Ślubny" zauważysz opcję "Dodaj Ogłoszenie". Kliknij w ten przycisk.
 5. Wybierz kategorię do jakiej chcesz dodac ogłoszenie z rowzwijanej listy.
 6. Podaj Nazwę. Ta nazwa będzie wyświetlana jako tytuł Twojego ogłoszenia na liście.
 7. Opisz co dokładnie chcesz sprzedać/oddać. Przede wszystkim zawrzyj w tym, polu informacje o rozmiarze suknienki. Nie ma ograniczenia długości opisu, więc zawrzyj tutaj wszystkie informacje, które uważasz za konieczne.
 8. Podaj ewentualną cenę i okres ważności ogłoszenia. Okres ważności to czas przez jaki ogłoszenie będzie wyświetlane na Naszym portalu. Przed upływem tego terminu, dostępna jest możliwość przedłużenia na następny okres poprzez opcję edycji ogłoszenia.
 9. Możesz teraz dodać 3 zdjęcia przedmiotu, który sprzedajesz. Pierwsze dodane zdjęcie będzie użyte jako miniaturka na liście kategorii.
 10. Komiś Ślubny portalu ekstra-wesele


Teraz Twoje ogłoszenie jest już widoczne w naszym serwisie.

Data dodania 2010-03-31 13:51:46
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*